Struktura SZPS


SZPS – Slovenska zveza za praktično strelstvo

Ulica Gradnikove brigade 11
1000 LJUBLJANA

DŠ: 18351581
MŠ: 5862019
TRR: SI56 6100 0002 4966 013 pri Delavski hranilnici d.d.


Predsednik SZPS

Žiga Mandelj
041-329-299
predsednik@ipsc.si

Podpredsednik SZPS

Rok Štupar
041-821-435
podpredsednik@ipsc.si

Sekretar

Jurij Vengust
041-743-487
sekretar@ipsc.si

Predsednik NROI

Klavdij Lapajne
031-631-801
nroi@ipsc.si

Predsednik tekmovalne in strokovno tehnične komisije

Robi Karažija
041-367-296
tstk@ipsc.si

Selektor

Janez Jereb
031-501-604
selektor@ipsc.si

Predstavnik Štajerskega območja

Gregor Auguštin
030-646-666
gregor.augustin@ipsc.si

Predstavnik Posavskega območja

Andrej Lekše
041-817-615
lekse.andrej@gmail.com

Predstavnik Osrednjeslovenskega območja

Savo Stjepanović
040-677-600
savo@sis.si

Predstavnik Primorskega območja

Tomaž Batič
040-480-458
tomazbatic.ipsc@gmail.com

Predstavnik Belokranjsko - dolenjskega območja

Robert Karažija
041-367-296
robert.karazija@gmail.com

 

Regionalni direktor

Žiga Mandelj
041-329-299
rd@ipsc.si

Predsednik nadzornega odbora

Gregor Gajšek

Član NO

Rok Bizjak

Član NO

Sebastjan Kobal

Predsednik disciplinskega razsodišča

Zoran Kačičnik

Član DR

Mitja Muženič
Natalija Kreinz

Nadomestni člani DR

Gaber Mahovne
Zlatan Ranđelović
Bojan Selko

Info

info@ipsc.si

Administrator team

administrator@ipsc.si

Webmaster

webmaster@ipsc.si

Člani SZPS

drustva@ipsc.si

Predsedstvo

predsedstvo@ipsc.si

Nadzorni odbor

no@ipsc.si

Disciplinsko razsodišče

disciplinsko@ipsc.si

Območni direktorji

obmocni.direktorji@ipsc.si

Sodniki NROI

sodniki@ipsc.si

Sodniki za rezultate (SO)

so@ipsc.si

Stiki z javnostjo - public relations

pr@ipsc.si

Tekmovanja - administracija tekmovanj

tekmovanja@ipsc.si

Enostavno namenite del dohodnine Slovenski zvezi za praktično strelstvo
Mobilna novica