Klubi

 NazivTAGKrajStatusKontaktna osebaKontaktni podatki
CPS KrškoCPSKrškoredniRok Bizjakcps.krsko@gmail.com
041-828-403
Spletna stran
DPS CerknoCERCerknoredniValentin Kobaltkobal9@gmail.com
031-653-357 
DPS Soča Nova GoricaSOCNova GoricaredniMartin Humardpssoca.ng@gmail.com
041-810-061
Spletna stran
Društvo ostrostrelcev v LJOSTLjubljanarednidovl.dinamika@gmail.com
Spletna stran
Društvo taktičnih veščin IBSIBSKočevjeredniDalibor Debartolidrustvo@ibs-varovanje.si
040-570-402
Spletna stran
DSB LjubljanaDSBLjubljanaredniRado Slejkoslejko@slejko.com
041-360-613
KPS ČrnomeljCRNČrnomeljredniZmago Kozinakpscrnomelj@gmail.com
031-697-531 
Spletna stran
KPS Delta MariborDELMariborredniGregor Auguštininfo@kpsdelta.si
030-646-666 
Spletna stran
PSC DomžaleDOMDomžaleredniRobert Černigojrobert.cernigoj@ipsc.si
031-650-500
PSC KamnikKAMKamnikredniUroš Jerebpsc.kamnik@siol.net
041-683-011 
SD 10 Dole pri LitijiS10Dole pri LitijiredniMandelj Žigamandeljz@gmail.com
031-391-115 
SD Bum Bum LjubljanaBUMLjubljanaredniMarko Paunovičinfo@strelisce.si
051-309-176 
Spletna stran
ŠD KRS LjubljanaKRSLjubljanaredniSebastjan Kobalbasti.t84@gmail.com
041-243-651 
SD MušMUSRakek
redniMarijan Peteksc.bullseye@gmail.com
051-347-685
Spletna stran
SD Panter JesenicePANJeseniceredniBoštjan Arhinfo@strelisce-belit.com
041-323-646 
Spletna stran
SD PIK ASPIKOplotnicaredniŠtefan Verešsdpikas@gmail.com
041-672-560 
Spletna stran
SD RafalRAFNovo mestoredniPavel Turkpavel.turk@siol.net
041-648-794 
Spletna stran
SD Rifnik ŠentjurRIFŠentjurredniBenjamin Pečarpecar.beno@gmail.com
031-705-707 
Spletna stran
SD RojalROJNovo mestoposkusniRok Avbarrok@rojal.si
040-371-371
SD Samokres TrzinSAMTrzinredniSavo Stjepanovićsavo@sis.si
040-677-600
Spletna stran 
SD St. MartinSTMŠmartno pri LitijiredniRoman Šmejcromex.ipsc@gmail.com
040-900-076 
SD Strelec LjubljanaSTRLjubljanaredniSilvo Grčarstrelskodrustvostrelec@gmail.com
031-651-180
SD TržičTRZTržičredniZvonko Vrankarstrelsko.drustvo.trzic@gmail.com
041-719-969 
Spletna stran
SD TyrTYRDol pri LjubljaniposkusniMatej Ostermanmato.osterman@gmail.com
041-708-862
SD VranskoVRNVranskoredniPrimož Bodlajsd.vransko@gmail.com
031-472-209 
Spletna stran
SDPS Slovenska BistricaSLBSlovenska BistricaredniZvonko Potočniksdps.slovenskabistrica@gmail.com 
041-426-850
Spletna stran
SDPS Slovenske KonjiceSLKSlovenske KonjiceredniDanijel Lajnščekdaniel.lajnscek@siol.net
041-400-364
Spletna stran
SK LjubljanaSKLLjubljanaredniIgor Jarcjaro.open@gmail.com
040-295-200 
SK Norik HočeNORHočeredniPrimož Krašnaprimoz.krasna@ipsc.si
031-256-589 
Spletna stran
SK OrtoORTMirnaredniBoštjan Pavličbostjan.pavlic@ipsc.si
040-461-415 
Spletna stran
SK Sv. Jurij ŠentjurSVJŠentjurredniRok Štuparsk.sv.jurij@gmail.com
041-821-435 
Spletna stran
ŠKED Magnum TrebnjeMAGTrebnjeredniBoštjan Dimbost.dim@gmail.com
041-504-786 
SOIT MedvodeSOIMedvoderedniBoško Doneskiinfo@soit.si
041-416-961 
Športno društvo HrvatiniSDHAnkaranredniKsenja Turk Gržinčičsd.hrvatini@gmail.com
Športno društvo StudenoSTUStudenoredniJernej Kumer ipsc@šdstudeno.eu
031-619-812
Spletna stran
ŠSD Burja VipavaBURVipavaredniTomaž Batičbatko.no1@gmail.com
040-480-458
Spletna stran
ŠSD Sokol RadovicaSOKRadovicaredniMartin Matekovičmatekovic.martin@gmail.com
040-150-958
Strelski klub KaliberKALLog pri BrezoviciredniMiha Prevecmiha.prevec@siol.net
051-696-051
Spletna stran
Strelski klub MirnaMIRMirnaredniBenedikt Žižmondzdikson@gmail.com
031-631-801
Strelsko društvo 1991991LjubljanaredniDejan Gradišnikdejan.gradisnik@gmail.com
031-841-884
Spletna stran
Strelsko društvo Arcus CenterARCGodovičredniKlavdij Lapajneklavdij.lapajne@proservis.si
031-631-801
Strelsko društvo KidričevoKIDKidričevoredniGregor Kmetecsdkidric@gmail.com
031-392-086
Spletna stran
Strelsko društvo PatriotSDPCeljeredniTomaž Černecinfo@sd-patriot.si
051-693-465
Spletna stran
Strelsko društvo PROARMISPROMariborredniBojan Jelensdproarmis@gmail.com
051-456-300
Spletna stran
Strelsko društvo Rex FirearmsREXNovo mestoredniGorazd Kotniksdrexfirearms@gmail.com
070-831-707
Strelsko društvo SenovoSENSenovoredniDaniel Brinovardani.brinovar@gmail.com
041-469-147 
Strelsko društvo ZagorjeZAGZagorjeredniSamo Krznaričstrelsko.drustvo.zagorje@gmail.com
040-799-976 
Spletna stran
ZSD TrbovljeZSDTrbovljeredniDenis Kološadenis.kolosa@gmail.com
070-619-778
Spletna stran