Klasifikacije 2024

PRODUKCIJA
#PRIIMEK indosežen procentŠt-tekemklasa dosežena klasa klasa za sezono
IME20232023202220232024
1AUGUSTIN Gregor95.491MMM
2BAJC David71.713AAA
3BILIC Marko48.912CBB
4BIZJAK Rok20.762BCB
5BOBNAR Andrej35.362BCB
6BOČEK Marko63.993BBB
7BODLAJ Primož69.052BBB
8BOŽIČ Miha53.391BBB
9BRATKOVIČ Marjan68.744BBB
10CERAR Luka52.723BBB
11CVEK Janez68.63BBB
12CURE Franjo80.61BAA
13ČADEJ Dejan80.371AAA
14DAVIDOVIĆ Marko35.812CCC
15DIMITRIJEVIĆ Tiana54.471BBB
16DOLINAR Marjan 24.541CC
17DOLINŠEK Klemen26.264CCC
18DOVŽAN Vili93.383AMM
19DOMINKO Tadej46.671CBB
20DORDEVIĆ Dalibor56.344BBB
21DROBNIČ Andrej51.661BBB
22ERŽEN Tevž87.862BAA
23GAJŠEK Gregor61.522BBB
24GNEZDA Dejan48.661BBB
25GRADIŠNIK Dejan94.184AMM
26HITI Franc29.523CCC
27HRIBAR Nejc93.374AMM
28JANC Aljaž68.633BBB
29JANUŠ Luka45.773CBB
30KASTELIC Uroš46.462BBB
31KEBE Mihael37.281CC
32KOKELJ Marko56.611BBB
33KOLARIČ Franc71.822AAA
34KOLOŠA Denis69.321BBB
35KONČAN Žiga84.863AAA
36KOZINA Uroš31.093CCC
37KOZMELJ Aljaž9.951CC
38KRAPEŽ Marko17.582CCC
39KREINZ Natalija61.954BBB
40KRIŽ Anže67.343ABA
41KUNSTELJ Marko57.732BBB
42KUŠAR Uroš62.942BBB
43LEGAT Niko91.863AMM
44LIMONI Uroš38.831CCC
45LIŠIĆ Šemso0.781BCB
46LOZAR Andrej54.372BBB
47MAREGA Miran77.11AAA
48MARKUS Mladen45.422BBB
49MIHAJLOVIĆ Danijel68.123BBB
50MOHORIČ Kristjan61.513CBB
51MOCEVNIK Kajo66.552BBB
52MOŽINA Aleksander86.813AAA
53MRAMOR ŽaN59.393CBB
54MULEJ Jano66.452BBB
55NOVAK Anže32.711CC
56OREHEK Tomaž49.041BBB
57PEČJAK Silvester46.972CBB
58PERKO Jože55.922CBB
59PERČIČ Anže44.841CBB
60PETROVČIČ Matjaž30.581CCC
61PIBER Ivo61.144BBB
62POKLUKAR Gašper70.624BAA
63POŽINEL Adam57.242CBB
64PRIJON Lea48.441BBB
65PSENNER Gorazd43.123CBB
66PLANINC Griša44.223CBB
67RANDELOVIĆ Zlatan60.514BBB
68RADAKOVIĆ Josip33.952CCC
69RANĐELOVIĆ Zvezdan56.51BBB
70REBEC Erik78.121AA
71REŽEK Tilen53.723BBB
72RUDOLF Darko79.093AAA
73SALIHOVIĆ Edis21.944CCC
74SAVŠEK Boštjan78.584AAA
75SLAPŠAK Julij58.331BBB
76SMREKAR Matej57.674BBB
77STJEPANOVIĆ Savo99.153AMM
78ŠLAJMAR Grega64.222BBB
79ŠLOSAR Hubert76.874BAA
80ŠTANTE Branislav86.744AAA
81ŠTUPAR Rok74.071AAA
82ŠTUPAR Tina30.443CCC
83TURŠIČ Klemen72.252BAA
84VENGUST Jurij70.114BAA
85VONČINA Tadeja77.243AAA
86WINTERLEITNER Borut41.724CBB
87ZALAR Alan81.542A AA
88ZORKO Alen26.431CCC
STANDARD
#PRIIMEK indosežen procentŠt-tekemklasa dosežena klasa klasa za sezono
IME20232023202220232024
1BOLTAR Erik28.541CCC
2BOŽIČ Janko48.272ABA
3CANKAR Matevž59.824BBB
4CURE Franjo57.712BBB
5CUSSIGH Marko 79.212AAA
6ČERNIGOJ Robert99.113MMM
7ČREŠNAR Matej52.873BBB
8FEDORUK Igor51.883BBB
9FRISKOVEC Peter23.463CC
10FUČKA Žarko 45.911BBB
11GALIČ Marino54.551CBB
12GORENJAK Tomaž73.84AAA
13HAUPT Bosko49.341CBB
14HAZDOVAC Jan93.761AMM
15JANC Aleš¸33,082CCC
16JEREB Jaka69.864BBB
17JEREB Uroš 91.474MMM
18KAČIČ Bojan77.033MAM
19KASTELIC Matjaž69.472 BB
20KOKELJ Marko43.061BBB
21KOROŠEC Miro27.363CCC
22KRALJ Borut69.521ABA
23KUKLEC Rok 86.223AAA
24LEGAT Niko77.11AAA
25MALJKOVIČ Dominik65.351BBB
26MAUSER Janez52.052CBB
27MERŠOL Jan Simon69.213ABA
28MRAMOR Žan38.591CCC
29MUŽENIČ Mitja52.341BBB
30OVIJAČ Branko78.94AAA
31PAUKO Jožef32.72BCB
32PAVŠIČ Uroš37.752CCC
33PEČAR Benjamin49.951AB A
34PESEK Damijan85.181AAA
35PELKO Rok74.061BAA
36POSTRUŽNIK Martin79.394BAA
37PREVEC Miha68.714BBB
38PRIMC Bojan67.673BBB
39RAK Damijan54.093BBB
40REK Damjan79.423AAA
41RUKAV Dejan74.963BAA
42SEKULIĆ Milan61.641BBB
43SODNIK Ivan48.014BBB
44ŠKOF Andrej51.434ABA
45TRUNKL Andrej65.414BBB
46VODIŠKAR Marko66.174BBB
47VODOVNIK Tomas53,17¸4BBB
48VEČKO Igor43.671BBB
49VOLKAR Anton28.284CCC
50ZDEŠAR Franci89.024AAA
51ZORAN Martin10.381BCB
52ZORKO Aleš29.841CC
53ŽIBERT Aleš79.894AAA
54
55

Enostavno namenite del dohodnine Slovenski zvezi za praktično strelstvo
Mobilna novica