AKTUALNO‎ > ‎

PREJEMNIKI POKALNIH PRIZNANJ 2013

objavljeno: 28. nov. 2013 03:36 avtor: Rok Štupar   [ posodobljeno 9. dec. 2013 13:44 ]
   

Letošnji prejemniki pokalnih priznanj po zaključenem pokalnem prvenstvu so:

TURNIR TREH OROŽIJ
Standardna skupina:
	1. mesto: Uroš Jereb, KAM
	2. mesto: Boštjan Pavlič, ORT
	3. mesto: Jan Hazdovac, ORT
Odprta skupina:
	1. mesto: Gregor Gabrijel, MAG
Kategorija junior standardna skupina: 1. Galja Žižmond, ORT prejme 500 krogel iz nagradnega sklada Hot Range.
PIŠTOLA IN REVOLVER
Standardna skupina:
	1. mesto: Enej Gašparin, SOC
	2. mesto: Uroš Jereb, KAM
	3. mesto: Boštjan Pavlič, ORT
Tovarniška skupina:
	1. mesto: Martin Humar, SOC
	2. mesto: Maksimiljan Hvalec ml., SOC
	3. mesto: Vili Dovžan, ZSD
Odprta skupina:
	1. mesto: Bruno Leban, SCL
	2. mesto: Anton Rozina ml, ZSD
	3. mesto: Gregor Gabrijel, MAG
Skupina revolver:
	1. mesto: Štefan Vereš, SLB
	2. mesto: Doljak Branko, KRS
	3. mesto: Marko Kušljan, ORT
Klasična skupina:
	1. mesto: Klavdij Lapajne, CER

Ekipno standardna skupina:
	1. mesto: SD Strelec Ljubljana
	2. mesto: ZSD Trbovlje
	3. mesto: CPS Krško
Ekipno tovarniška skupina:
	1. mesto: DPS Soča Nova Gorica
	2. mesto: DPS Cerkno
	3. mesto: Strelsko društvo 10

Kategorija dame tovarniška skupina:
	1. mesto: Katjuša Eržen, SOC
	2. mesto: Tadeja Vončina, CER
	3. mesto: Maja Lovko, SAM
Kategorija senior tovarniška skupina:
	1. mesto: Boris Medja, KAM
	2. mesto: Franci Zdešar, ORT
	3. mesto: Ivan Mikolič, KAM
Kategorija senior standardna skupina:
	1. mesto: Pavel Domadenik, ZSD
	2. mesto: Franc Kolarič, CPS
	3. mesto: Fučka Žarko, KAM
Kategorija junior tovarniška skupina: 1. Nejc Hribar, S10, 2. Nik Škara, KRS in 3. Galja Žižmond, ORT prejmejo vsak po 500 krogel iz nagradnega sklada Hot Range.

ŠIBRENICA
Standardna repetirna skupina:  
	1. mesto: Gregor Gabrijel, MAG
	2. mesto: Boban, Stojanović, ORT
	3. mesto: Boštjan Pavlič, ORT
Standardna skupina:
	1. mesto: Uroš Jereb, KAM
	2. mesto: Damijan Pesek, SCL
	3. mesto: Sebastjan Kobal, KRS
Odprta skupina:
	1. mesto: Rado Slejko, DSB.

RISANICA
Standardna polavtomatska skupina:
	1. mesto: Uroš Jereb, KAM
	2. mesto: Primož Krašna, NOR
	3. mesto: Damijan Pesek, SCL
Odprta polavtomatska skupina:
	1. mesto: Martin Humar, SOC
	2. mesto: Robert Petrač, SCL
	3. mesto: Maksimiljan Hvalec ml., SOC
Čestitamo vsem najboljšim tekmovalcem in tekmovalkam pokalnega prvenstva!
opomba: kratice klubov najdete v tabeli članov SZPS.


Comments