Uradni rezultati PP SZPS 2017

V priponkah se nahajajo uradni rezultati pokalnega prvenstva SZPS 2017.

Spodaj je seznam prejemnikov priznanj, prosim da se podelitve udeležite ker smo za vse pripravili pokale…

Pištola in revolver

Tovarniška divizija:

1. mesto: Robert Černigoj
2. mesto: Maks Hvalec
3. mesto: Vili Dovžan

Standardna divizija:

1. mesto: Uroš Jereb
2. mesto: Boštjan Pavlič
3. mesto: Jože Kodrič

Odprta divizija:

1. mesto: Bruno Leban
2. mesto: Klavdij Lapajne
3. mesto: Sebastjan Testen

Klasična divizija:

1. mesto: Robert Petrač
2. mesto: Marko paunovič
3. mesto: Bojan Selko

Divizija revolver:

1. mesto: Štefan Vereš
2. mesto: Aleš Doliška
3. mesto: Miha Grenkuš

Tovarniška divizija – seniorji:

1. mesto: Niko Legat
2. mesto: Janez Razpet
3. mesto: Branislav Štante

Standardna divizija – seniorji:

1. mesto: Uroš Jereb
2. mesto: Jože Kodrič
3. mesto: Franci Zdešar

Standard divizija – dame:

1. mesto: Tadeja Vončina
2 mesto: Barbara Lisjak

Tovarniška divizija – dame:

1. mesto: Lea Prijon
2 mesto: Galja Žižmond
3. mesto: Anja Ocepek

Tovarniška divizija – junior:

1. mesto: Rok Jereb
2. mesto: Bor Jereb
3. mesto: Luka Slejko

Odprta divizija – dame:

1. mesto: Galja Žižmond

Odprta divizija – seniorji:

1. mesto: Bruno Leban
2. mesto: Klavdij Lapajne
3. mesto: Valentin Kobal

Tovarniška divizija – super seniorji:

1. mesto: Dušan Ocepek
2. mesto: Miro Vidmar

Standard divizija – super seniorji:

1. mesto: Anton Volkar
2. mesto: Žarko Fučka
3. mesto: Danijel Lajnšček

Tovarniška divizija – ekipno:

1. mesto: SK Sveti Jurij 1 (Čadej, Kumer, Štupar, Vengust)
2. mesto: SD Strelec 1 (Černigoj, Mestek, Štante, Jeglič)
3. mesto: DPS Cerkno (Rudolf, Gruden, Hebrle, Štucin)

Standardna divizija – ekipno:

1. mesto: DPS Cerkno 1 (Kobal, Karažija, Kofol, Vončina, Jereb)
2. mesto: CPS Krško 1 (Kodrič, Meršol, Hriberšek, Jazbinšek)
3. mesto: SD Rifnik 1 (Hozjan, Hlupič, Mansutti, Kolar, Hlupič R.)

Puška

Odprta polavtomatska divizija:

1. mesto: Martin Humar
2. mesto: Robert Petrač
3. mesto: Gaber Mahovne

Standardna polavtomatska divizija:

1. mesto: Tomaž Jamnik
2. mesto: Uroš Jereb
3. mesto: Savo Stjepanović

Standardna polavtomatska divizija – seniorji:

1. mesto: Uroš Jereb
2. mesto: Ivan Kofol
3. mesto: Jože Kodrič

Standardna polavtomatska divizija – super seniorji:

1. mesto: Žarko Fučka

Standardna polavtomatska divizija – Lady:

1. mesto: Lea Prijon

Odprta polavtomatska divizija – Lady:

1. mesto: Lea Prijon

Odprta polavtomatska divizija – seniorji:

1. mesto: Valentin Kobal
2. mesto: Andrej Škof
3. mesto: Franc Kolarič

Odprta polavtomatska divizija – super seniorji:

1. mesto: Marjan Čeplak

3 orožja

Odprta divizija:

1. mesto: Savo Stjepanović
2. mesto: Aleš Šinko
3. mesto: Gregor Gabrijel

Odprta divizija – senior:

1. mesto: Danilo Deželak

Standardna divizija:

1. mesto: Uroš Jereb
2. mesto: Jan Hazdovac
3. mesto: Boštjan Savšek

Standardna divizija – senior:

1. mesto: Uroš Jereb

Čestitke vsem!


Rezultati pištola in revolver ekipno 2017 POPRAVLJENA.pdf
Skupni rezultati 3 GUN 2017 popravek.pdf
Skupni rezultati pištola in revolver 2017 popravek2.pdf
Skupni rezultati risanica 2017 popravek1.pdf
Skupni rezultati šibrenica 2017.pdf